Değerli site ziyaretçileri, Kahramanmaraş Kent Meclisi çalışmaları devam etmektedir.  Şu an var olan içerik test niteliğindedir.

5- Edebiyat ve Sanat İletişim Kanalları

5- Edebiyat ve Sanat İletişim Kanalları

Edebiyat ve sanat çalışma grubu üyelerin katılım sözleşmesinde yer alan e-posta adresleri ve mobil telefon numaraları çalışma grubunun işlemleri için resmi iletişim, işbirliği, katılım ve paylaşım aracı olarak kullanılır. 

  1. Çalışma grubu, www.kentmeclisi.org sitesinde, grup için oluşturulan sayfa üzerinden  ve facebook, twitter, instagram, linkedin. vb.  sosyal medya araçları ile halka ulaşılır.
  2. Çalışmalar google classroom üzerinden ve google araçları kullanılarak yapılır. Grup içi iletişim, üretim, paylaşım, duyuru, görevlendirme, planlama, toplantı vb etkinlikler buradan yapılır. Google classroom sadece çalışma grubu üyelerine açık olarak kullanılır. 
  3. Oylamalar, anketler ve veri toplama işlemleri dijital formlar üzerinden üyelerin resmi e-posta adreslerine gönderilerek yapılır. 
  4. Çalışma grubu toplantılarını dijital toplantı uygulamaları (Zoom, Google Meet, Microsoft Teams vb) üzerinden yapar, toplantı süresi 40+40 dakika ve iki oturum olarak planlanır. Toplantı öncesi gündem ile ilgili dökümanlar katılımcılarla paylaşılır. Toplantının gerekirse kaydı yapılır. 
  5. Geri bildirimler her kurul ve çalışma grubu için ayrı ayrı oluşturulacak geri bildirim formları ve dijital panolar üzerinden yapılır ve ilgili kurul ve çalışma gruplarınca değerlendirilir ve dikkate alınır.
  6. Kent Meclisinin ve çalışma gruplarının dijital kanalları ve web sitesi çalışmaları “Teknoloji, İletişim ve Sosyal Medya Çalışma Grubu” tarafından sağlanır. 

Ana Sayfa / 5. Edebiyat ve Sanat / 5. Yürütme / 5. Danışma / 5. Stratejik Plan / 5.1. Stratejik Düşünme / 5.2. Mevcut Durum / 5.3. Paydaşlar / 5.4 Sorunlar / 5.5. Amaç ve Hedefler / 5.6. Faaliyet / 5.7. Bütçe ve Kaynak / 5. Yönerge / 5. Toplantı Süreci / 5. Çalışma Ortamı / 5. Etkinlikler / 5. Projeler / 5. Öneriler / 5. Arşiv / 5. İletişim


KAHRAMANMARAŞ KENT MECLİSİ sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Daha Fazla Göster

Siz de yorumlarınızla katkıda bulunun. Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

Başa dön tuşu

KAHRAMANMARAŞ KENT MECLİSİ sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et

Skip to content